Grono Pedagogiczne

  1. mgr Renata Czop – dyrektor szkoły, nauczyciel informatyki
  2. mgr Justyna Wink – wicedyrektor, nauczyciel matematyki i informatyki
  3. mgr Kazimierz Bednarek – nauczyciel wf
  4. mgr Klaudia Cisowska – nauczyciel wf, języka angielskiego
  5. mgr Klaudia Dąbrowska – nauczyciel wychowania przedszkolnego
  6. mgr Judyta Deker – Reszkiewicz – nauczyciel języka angielskiego
  7. mgr Lucyna Drąg – Ziemiańska – nauczyciel muzyki i plastyki
  8. mgr Agnieszka Gębska – nauczyciel języka niemieckiego
  9. mgr Halina Górecka – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  10. mgr Piotr Górecki – nauczyciel wf
  11. mgr Katarzyna Gryzło – nauczyciel języka polskiego
  12. mgr Agata Janik – nauczyciel matematyki
  13. mgr Janusz Kikla – nauczyciel informatyki
  14. mgr Monika Kłap – nauczyciel techniki, języka niemieckiego
  15. mgr Karolina Korzystka – nauczyciel chemii
  16. mgr Angelika Krawczyk – nauczyciel języka polskiego
  17. mgr Kinga Krzyżak – nauczyciel języka polskiego, oligofrenopedagog
  18. mgr Beata Kuśmierkiewicz – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  19. mgr Aleksandra Leszczyńska – Płonka – nauczyciel wychowania przedszkolnego
  20. mgr Katarzyna Łukasik – nauczyciel języka angielskiego
  21. mgr Adam Maciaś – nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa
  22. mgr Łukasz Matuszyk – katecheta
  23. mgr Paulina Mazur – nauczyciel historii i wos, wychowawca świetlicy
  24. mgr Janusz Michalik – katecheta
  25. mgr Sylwia Michalik – nauczyciel fizyki, geografii
  26. mgr Urszula Mleczko – nauczyciel geografii, fizyki
  27. mgr Ewa Młynarczyk – doradztwo zawodowe
  28. mgr Natalia Nieć – Sarota – nauczyciel matematyki
  29. mgr Magdalena Niemiec – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wdż
  30. mgr Katarzyna Nowakowska – wychowawca świetlicy
  31. mgr Kinga Nowogórska – nauczyciel języka angielskiego
  32. mgr Grażyna Pawłowska – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, logopeda
  33. mgr Ewelina Plata – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  34. mgr Kinga Polek – nauczyciel matematyki i informatyki
  35. mgr Monika Rzeźnik – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, logopeda
  36. mgr Katarzyna Sikorska – pedagog, wychowawca świetlicy
  37. mgr Sylwia Skwirczyńska – Żak – nauczyciel przyrody, biologii, bibliotekarz
  38. mgr Faustyna Świerk – nauczyciel wychowania przedszkolnego
  39. mgr Kinga Wiktor – nauczyciel chemii