Głosowanie rozpoczęte!!! https://bo.nowysacz.pl/wszystko-o-budzecie/glosowanie

Twój głos ma moc! Zrób dzisiaj coś dobrego! Zagłosuj!

Link do głosowania

https://bo.nowysacz.pl/wszystko-o-budzecie/glosowanie

„Nie tylko plac zabaw – strefa relaksu dla dzieci i dorosłych” – to tytuł projektu, którego po realizacji, finalnym hasłem będzie: „Wyjdź z domu – poćwicz ciało i umysł!”.

Projekt zakłada wykonanie: dokumentacji i wizualizacji projektu, demontaż i modernizację istniejącego (bardzo ubogiego) placu zabaw, doposażenie go w nowe urządzenia, stworzenie strefy relaksu dla dzieci i dorosłych, położenie bezpiecznej nawierzchni, ogrodzenie terenu. Lokalizacja –  to działka Szkoły Podstawowej nr 17 im. Kurierów Sądeckich w Nowy Sączu!

Zajęcia na świeżym powietrzu, zajęcia świetlicowe, miłe spędzenie czasu z rodzicami, starszym rodzeństwem, lub dziadkami w godzinach popołudniowych – to pomysł na zdrowe ciało i umysł!

Może być on jednak zrealizowany tylko dzięki Wam!

Co możemy zrobić, aby finał budżetu obywatelskiego okazał się sukcesem dla nas, naszej szkoły, mieszkańców osiedla tych młodszych i tych starszych?

Wystarczy tylko zagłosować na nasz projekt! Głosowanie odbędzie się w dniach 1-8 października  2020r.  Szczegóły pod linkiem:

https://bo.nowysacz.pl/wszystko-o-budzecie/glosowanie

Im więcej oddanych głosów tym szansa na realizację  większa!!! Liczymy na Wasz głos! Nie pozostańcie obojętni!

Czy chcemy mieć większy, lepszy, bardziej urozmaicony i wyposażony plac zabaw z prawdziwego zdarzenia w pobliżu Waszych domów, na naszym osiedlu?

Dzieci – poproście dorosłych, aby pomogli Wam zagłosować!

Dorośli – nie odbierajcie szansy swoim dzieciom (i sobie samym) na miłe spędzenie czasu – zagłosujcie!!!!

Skip to content