KOMUNIKAT DYREKTORA SZKOŁY

 

Zgodnie z decyzją pana Premiera  o zamknięciu wszystkich placówek oświatowych, a także szkół wyższych na dwa tygodnie, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 17 im. Kurierów Sądeckich w Nowym Sączu zawiadamia o ograniczeniu funkcjonowania placówki.

Od  16.03.2020r (poniedziałek)  do 25.03.2020r. (środa) zajęcia w szkole będą całkowicie zawieszone. Dalsze informacje będą przekazywane na bieżąco przez e-dziennik, dlatego też proszę o odczytywanie maili.

W czasie kwarantanny uczymy się w domu!

Przekazuję  apel ministra Łukasza Szumowskiego:

„Ogromny i gorący apel do wszystkich, którzy będą przez 14 dni nie chodzili do szkoły, na uczelnie. To nie jest czas ferii, to nie jest czas wolny (…). To jest czas kwarantanny społeczeństwa. Apeluję o odpowiedzialność”.

Proszę wszystkich uczniów o sprawdzanie zadań domowych na dzienniku i wiadomości od nauczycieli.  Dodatkowo platforma edukacyjna EduS@cz będzie publikować na swojej stronie głównej  (w zakładce SP17) zadania i materiały edukacyjne od nauczycieli naszej szkoły.  Dostęp do nich jest powszechny bez logowania:

http://eduser1.edusacz.pl/moodle/course/index.php?categoryid=23

Dodatkowe informacje:

W związku z zawieszeniem zajęć w szkołach Komitet Organizacyjny Konkursu  Kangur Matematyczny podjął decyzję o przeniesieniu  zawodów na dzień 16.04.2020r.

Dzień Otwarty dla rodziców uczniów naszej szkoły planowany na dzień 26 marca zostaje odwołany.

Pozdrawiam serdecznie i życzę spokoju – Renata Czop – dyrektor SP17.

 

 

Skip to content