MAŁOPOLSKI ZIELONY TYDZIEŃ

30 maja uczniowie naszej szkoły mogli uczestniczyć w zajęciach organizowanych w ramach projektu zintegrowanego LIFE-IP EKOMALOPOLSKA ,,Wdrażanie Regionalnego Planu Działań dla Klimatu i Energii dla województwa małopolskiego’’ (LIFE-IP-EKOMALOPOLSKA/LIFE 19 /PL/000005) sfinansowanego z programu LIFE Unii Europejskiej oraz NFOŚiGW.

#LIFEprogramme, #LIFEproject, #LIFE_EKOMAŁOPOLSKA #drzewodlaklimatu

W ramach projektu LIFE-IP EKOMAŁOPOLSKA każda ze szkół, która brała udział w zajęciach edukacyjnych otrzyma zestaw związany z działaniem na rzecz klimatu.

Nie była to zwykła lekcja, a podwórkowe bingo które poza dobrą zabawą na świeżym powietrzu pozwoliło przypomnieć o bardzo prostych ale baardzo ważnych działaniach pomagających w codziennym dbaniu o naszą planetę. Jak segregować śmieci? Gdzie można wyrzucić pralkę? Czy resztkę syropu można wylać? A czy drzewo może być domem dla ryby??? Na te i wiele innych pytać otrzymaliśmy odpowiedzi podczas zielonego bingo. Emocje towarzyszące wesołej rywalizacji nie przyćmiły wiedzy którą sobie utrwalaliśmy. Dla utrwalenia wiadomości otrzymaliśmy kolorowe ulotki.

Dziękujemy za odwiedzenie naszej szkoły!

Skip to content