Mamy to!

Publikacja pt. „Jubileusz 120-lecia Szkoły Podstawowej nr 17 im. Kurierów Sądeckich w Nowym Sączu (1902-2022)”.

 „Najbardziej kochamy szkołę w najmłodszych latach. W moim sercu podstawówka zajmuje miejsce do dziś i myślę o niej z sentymentem. To moja szkoła. Mimo iż kształciłam się dalej, to z „siedemnastką” wiąże się bardzo dużo dobrych wspomnień. Nie chodzi o naukę, wyniki sportowe czy wybitne osiągnięcia. W szkole było moje życie. Znałam wszystkie…”

Szanowni Państwo,

to fragment wspomnień naszej absolwentki, Patrycji Górka o  swojej podstawówce. To właśnie pod red. Patrycji Górka została napisana publikacja, a nam niezwykle miło przedstawić jeszcze świeżutki i cieplutki, pierwszy egzemplarz pt. „Jubileusz 120-lecia Szkoły Podstawowej nr 17 im. Kurierów Sądeckich w Nowym Sączu (1902-2022)”.

Dziękujemy Ludziom Dobrej Woli, naszym Darczyńcom i Sponsorom, Ludziom Wielkiego Serca! (lista w zakładce). Dziękujemy tym, których praca często niewidoczna, a jakże potrzebna,  bez której nie byłoby „Jubileuszu …”! Jesteśmy pełni uznania i szacunku dla Waszej  pracy!

Co zawiera publikacja? Najważniejsze wydarzenia z życia „siedemnastki”, trochę historii, przez co przeszła, z czym się borykała, kto nią kierował, jak wygląda i co się tu dzieje w roku jubileuszowym. Zawiera wspomnienia naszych absolwentów.

Kto nie jest ciekawy jak to dawniej bywało?

Warto sięgnąć po książkę, czyta się ją „jednym tchem”.

A może znajdziemy wśród wielu ciekawych tekstów swoje nazwisko, swój sukces, może zdjęcie? Może jesteśmy na liście absolwentów?

Premierę nasza książka będzie mieć w dniu uroczystości Jubileuszowej tj. 29 listopada 2022r.

Skip to content