DRODZY NAUCZYCIELE, PRACOWNICY ADMINISTRACJI I OBSŁUGI, UCZNIOWIE I RODZICE

Za nami kolejny rok szkolnej edukacji.

Niewątpliwie rok  bardzo burzliwy, ponieważ wymagał ogromnego wzajemnego zrozumienia i współpracy wszystkich grup szkolnych tj. rodziców, uczniów i nauczycieli, podejmowania trudnych decyzji,  poszukiwania konsensusu tak, aby Was drodzy Uczniowie przeprowadzić przez ten czas nauki jak najpłynniej i najefektywniej.

Zarówno My Pedagodzy, jak i Wy drodzy Uczniowie, a także Wasi Rodzice, stanęliśmy przed nowymi wyzwaniami związanymi z kształceniem na odległość. Wymagało ono zupełnie nowej organizacji pracy: od nauczycieli kreatywności oraz wykorzystania innych niż dotychczas metod pracy, od Was drodzy Uczniowie – otwartości na nowe sposoby przekazywania wiedzy i uczenia się.  Dziękuję Rodzicom za okazaną pomoc. W tym trudnym czasie byli Państwo blisko swoich dzieci, motywując je do pracy i wspierając w nauce na odległość.

KOCHANI UCZNIOWIE!

Gratuluję  Wam sukcesów i tych małych i tych dużych, bo ich miara dla każdego z Was jest inna. Jestem z Was wszystkich bardzo dumna. Szczególne gratulacje składam tym uczniom, którzy ukończyli szkołę lub otrzymali promocję z wyróżnieniem. Gratuluję uczniom wpisanym do  Złotej  Księgi. To zaszczytne wyróżnienie w tym roku otrzymują:  Małgorzata Borek, Jan Kiełbasa, Gabriela Klimczak, Angelika Król, Oliwia Michalik, Dawid Rzeźnik. Gratuluję stypendiów, nagród, wyróżnień i  podziękowań. Jak pisał poeta Emil Oesch „Do sukcesu nie ma żadnej windy, trzeba iść po schodach” i Ci uczniowie o tym doskonale wiedzą.

DRODZY NAUCZYCIELE!

Słowa uznania kieruję do wszystkich pedagogów, wyrażając wdzięczność za pełne zaangażowanie oraz profesjonalne podejście do nowych wyzwań zawodowych.

To dzięki Waszej ciężkiej pracy, zrozumieniu i stworzonej przez Was wspaniałej atmosferze   udało nam się przebrnąć przez bardzo trudny rok szkolny i dzisiaj cieszyć się sukcesami naszych uczniów. Zawsze z dużym zaangażowaniem i wytrwałością podejmowaliście nowe wyzwania, zmieniając model edukacji tak, aby odpowiadał na współczesne zapotrzebowanie.

SZANOWNI RODZICE!

W sposób szczególny pragnę podziękować tym rodzicom, którzy wspierali nas w trudnym dziele wychowania i nauczania, wykazali zrozumienie na sygnały płynące ze szkoły i potrafili odnaleźć płaszczyznę porozumienia i wzajemnego zrozumienia.

DZIĘKUJĘ RÓWNIEŻ PRACOWNIKOM ADMINISTRACJI I OBSŁUGI!

Ich pracę doceniają wszyscy – dzieci, rodzice nauczyciele, ale przede wszystkim najbardziej …dyrektor szkoły! To dzięki Waszej pracy możemy tak sprawnie funkcjonować, w szkole jest czysto, miło i przyjemnie.

Rozpoczynamy wakacje – oczekiwany przez wszystkich czas letniego wypoczynku i  wytchnienia od codziennych obowiązków.

Wszystkim uczniom życzę bezpiecznych, miłych i pełnych wrażeń wakacji, a pracownikom zasłużonego odpoczynku i udanych urlopów. Niech Wam  towarzyszą zawsze słoneczne i piękne dni!

Renata Czop