Jeszcze trochę wspomnień…

Jubileusz 120-lecia naszej szkoły na długo pozostanie w naszej pamięci. Dziś jeszcze trochę wspomnień, a to za sprawą p. Błażeja Targosza, który obdarował nas kartą pocztową. Ta historyczna unikatowa  pocztówka została wydana nakładem jedynie 250 egzemplarzy. Za pomoc i pomysł  (w taki wyjątkowy sposób) uczczenia naszego Jubileuszu dziękujemy serdecznie Panu Błażejowi Targoszowi oraz Zarządowi Poczty Polskiej, w szczególności Panu wiceprezesowi Andrzejowi Bodziony. Efekt ich pracy możemy zobaczyć na załączonych zdjęciach. Raz jeszcze dziękujemy!

Szczególne ciepłe słowa kieruje  pan  Błażej Targosz do Państwa Lucyny i Andrzeja Legutków. I tu uznanie od Autora: „Serdecznie dziękuję Państwu Lucynie i Andrzejowi Legutkom za wsparcie i pomoc w opracowaniu okolicznościowej karty pocztowej z okazji Jubileuszu 120-lecia Szkoły Podstawowej nr 17 im. Kurierów Sądeckich w Nowym Sączu. Dziękuję za wszelką pomoc w pozyskiwaniu materiałów i poświęcony czas”.

My również dziękujemy!

Za przykładem naszych bohaterów Kurierów Sądeckich, zatrzymajmy się na chwilę i przemyślmy: Życiowych dróg jest dużo. Jest prosta i poplątana, łatwa do przebycia i trudna do pokonania, szeroka jak autostrada i wąska jak półka skalna. Jest też prowadzona pod górę i z górki. Jest też jedno pytanie: którą drogą Ty idziesz?”