Realizacja Budżetu Obywatelskiego na rok 2021

Za oknem zimowa aura, ale choć zima tak naprawdę jeszcze się nie zaczęła, my już przygotowujemy się na nadejście wiosny. Nowe urządzenia na placu zabaw pojawiają się jak grzybki po deszczu, a to wszystko za sprawą Pani Dyrektor naszej szkoły Renaty Czop. To właśnie dzięki inicjatywie Pani Dyrektor, złożeniu przez Nią wniosku do Budżetu Obywatelskiego na realizację zadania jakim jest projekt „Nie tylko plac zabaw…”, a później dzięki Wam wszystkim, Mieszkańcom Osiedla Poręba Mała, którzy ten projekt poparliście – na wiosnę będziemy korzystać z nowych urządzeń! Bardzo żałujemy, że zima na to teraz nie pozwoli, bo tylko  jeszcze kilka ostatnich szlifów i plac zabaw gotowy!

Pani Dyrektor zadbała również, aby obiekt naszej szkoły został doposażony w monitoring. Kilka dodatkowych kamer będzie obserwować jak grzecznie i spokojnie potrafimy korzystać z terenu szkolnego, jak znamy obowiązujące regulaminy i z jaką łatwością przychodzi nam przestrzeganie ich.

Byle do wiosny!