UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

     W piątek 24 czerwca zakończyliśmy rok szkolny 2021/2022. W czasie uroczystej akademii Pani Dyrektor Renata Czop wraz z wychowawcami poszczególnych klas wręczyła wyróżniającym się uczniom świadectwa, a także nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców. Wszystkim uczniom pogratulowała sukcesów, które osiągnęli w czasie całorocznego trudu zdobywania wiedzy i umiejętności. Ze szczególnym powinszowaniem oraz życzeniami powodzenia w dalszym etapie edukacji zwróciła się do młodzieży klas ósmych, którzy tego dnia żegnali się z naszą szkołą. Oficjalna część uroczystości stała się też okazją do złożenia życzeń Księdzu Proboszczowi Januszowi Michalikowi obchodzącemu w tym dniu 25. rocznicę święceń kapłańskich.

     Po uroczystym wręczeniu świadectw ósmoklasiści, którzy uzyskali najwyższą średnią ocen oraz wzorowe zachowanie, złożyli podpisy w Złotej Księdze. Następnie zgromadzeni w sali gimnastycznej uczniowie, nauczyciele oraz rodzice mogli obejrzeć program artystyczny przygotowany przez klasę VIII a i VIII b wraz z wychowawczyniami Panią Kingą Krzyżak i Kingą Polek. Przedstawienie zatytułowane „I śmiech niekiedy może być nauką” było humorystyczną kwintesencją codzienności szkolnej, z którą przyszło się zmagać naszym uczniom w czasie wielu lat nauki. Rozbawiona występem publiczność nagrodziła aktorów gromkimi brawami. Po programie artystycznym wychowawcy klas wraz ze swymi podopiecznymi udali się do swoich sal, aby wspólnie świętować zakończenie roku szkolnego.

      Wszystkim uczniom życzymy wspaniałych wakacji. Niech będą dla Was nie tylko czasem odpoczynku, ale i cudownych, niezapomnianych przygód. Do zobaczenia we wrześniu!

Skip to content