WIZYTA PREZYDENTA NOWEGO SĄCZA LUDOMIRA HANDZLA

W dniu 19 maja 2021 mieliśmy zaszczyt gościć w naszej szkole Pana Prezydenta Miasta Nowego Sącza Ludomira Handzla. Na uroczystym spotkaniu Pan Prezydent wraz z panią dyrektor Renatą Czop uroczyście wręczyli nagrody zwycięzcom XXIV Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy Biblijnej i Piosenki Religijnej organizowanym właśnie pod Honorowym Patronatem Prezydenta. Pan Prezydent pogratulował wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie, wyrażając swój podziw dla ich wiedzy i talentu muzycznego. Po wręczeniu nagród przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły: Szymon, Martyna, Julka i Bronek pokazali szanownemu Gościowi naszą szkołę oraz opowiedzieli o pracy i działaniach SU. Prezydent obejrzał salę gimnastyczną, bibliotekę, świetlicę oraz nowe sale lekcyjne. Zajrzał również do klas, gdzie rozmawiał z uczniami i nauczycielami.
Szkoła wywarła na Panu Prezydencie duże wrażenie. Społeczność szkolna cieszy się z wizyty władz miasta w naszej szkole. Dziękujemy i zapraszamy ponownie!!!