Wizyta w SP nr1 w Muszynie

21.stycznia klasy 2b i 3a pojechały do Muszyny. Wycieczka miała charakter bardzo uroczysty gdyż zostaliśmy zaproszeni do Szkoły Podstawowej nr1 im. Kurierów Sądeckich znajdującej się właśnie w Muszynie, na uroczyste obchody Święta Szkoły. Niezwykłe to było przeżycie, móc uczestniczyć w przepięknej akademii, która poświęcona była Kurierom Sądeckim, bohaterom których imię z dumą nosi również nasza szkoła. Serdecznie dziękujemy dyrektorowi SP1 panu mgr Andrzejowi Gancarzowi, który poświęcił nam mnóstwo czasu oprowadzając nas po swej szkole, a następnie zabrał do oddalonego kilkaset metrów  „Muzeum Regionalnego Państwa Muszyńskiego”.

Drodzy koledzy z Sp1 w Muszynie, było nam niezmiernie miło móc spędzić z Wami ten dzień.

Dziękujemy, do zobaczenia 🙂