Zakończenie roku szk. 2022/23

23 czerwca o godz. 8.30  rozpoczęliśmy uroczystość zakończenia roku szkolnego 2022/23. Program artystyczny przygotowała  klasa VIII a i VIII b wraz z wychowawczyniami Panią Lucyną Drąg- Ziemiańską  i Panią Judytą Deker-Reszkiewicz. Refleksyjne treści, wiersze przeplatane życzeniami z odrobiną humoru, piękna muzyka, kwiaty dla nauczycieli – to wszystko na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników uroczystości.

Pani Dyrektor Renata Czop powitała zebranych  uczniów, nauczycieli i rodziców, w tym uczniów klasy 8a i 8b, dla których był to ostatni dzień w naszej szkole. Pani Dyrektor zwróciła się do uczniów, nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi, dziękując za cały rok wytężonej nauki i pracy.

W dalszej części uroczystości nastąpiło rozdanie świadectw, nagród i dyplomów za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie oraz szczególne osiągnięcia. Listy gratulacyjne otrzymali rodzice wyróżnionych uczniów.

Wszystkim uczniom Dyrektor Renata Czop pogratulowała sukcesów, które osiągnęli w czasie całorocznego trudu zdobywania wiedzy i umiejętności. Ze szczególnym powinszowaniem oraz życzeniami powodzenia w dalszym etapie edukacji zwróciła się do młodzieży klas ósmych, którzy tego dnia żegnali się z naszą szkołą.

Po uroczystym wręczeniu świadectw ósmoklasiści, którzy uzyskali najwyższą średnią ocen oraz wzorowe zachowanie zostali wpisani do Złotej Księgi, po czym złożyli podpisy i otrzymali Certyfikat potwierdzający ten wpis.

Pani Dyrektor kończąc uroczystość skierowała do wszystkich najlepsze życzenia bezpiecznego, udanego, wakacyjnego odpoczynku.