ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

19 czerwca 2019 r.  uroczyście  zakończyliśmy rok szkolny 2018/2019. Uroczystość rozpoczęła msza święta w Kaplicy pw. św. Jana Chrzciciela, po której wszyscy udali się do szkoły, gdzie w sali gimnastycznej odbyła się oficjalna część uroczystości. Na początku Pani Dyrektor Renata Czop wraz z wychowawcami klas wręczyła wyróżniającym się uczniom świadectwa  z czerwonym paskiem oraz dyplomy. Wyróżniający się uczniowie otrzymali listy gratulacyjne Prezydenta Miasta Nowego Sącza. Uczniowie klasy VIII, którzy uzyskali średnią ocen 5,0 i powyżej oraz wzorowe zachowanie wpisali się do Złotej Księgi Uczniów.
Na uroczystość zaproszenie przyjęli Przewodniczący Rady Osiedla Pan Błażej Targosz oraz Radny Miasta Nowego Sącza Pan Maciej Rogóż, którzy życzyli uczniom wesołych i bezpiecznych wakacji, a także gratulowali im sukcesów.

W czasie uroczystości pożegnaliśmy odchodzącą na emeryturę Panią Stefanię Jurczak, która pracowała w naszej szkole ponad 30 lat. Pani Stefanii życzymy zdrowia oraz samych pogodnych dni.

Na zakończenie oficjalnej części uroczystości uczniowie klasy VIII, żegnając się ze szkołą,  przedstawili zabawny program artystyczny. Pani Dyrektor życzyła zebranym udanych wakacji.