Zima, zima w Zakopanem…

28 lutego uczniowie klasy  5a, 5b i 6b wybrali się na wycieczkę do Zakopanego. Zobaczyli wiele ciekawych miejsc. Pierwszym punktem wycieczki było Centrum Edukacji Przyrodniczej Tatrzańskiego Parku Narodowego. Dzieci zobaczyły największą w Polsce makietę Tatr, podziwiały piękno tatrzańskiej przyrody na ekspozycjach, spędziły czas w Sali Odkryć, gdzie rozwiązywały quizy, grały w gry, układały puzzle 3D.  Skorzystały również z kina 5D, „zjeżdżając” ze stromego stoku na snowboardzie. Nastepną atrakcją była Snowlandia , w której mieści się m.in. Lodowy Labirynt i Mini Zoo. Na zakończenie uczniowie  cieszyli się urokami zimy w bitwie na śnieżki. Nie brakowało śmiechu i wspaniałej atmosfery. A dowodem na to jest krótka relacja, którą sami zobaczcie.