Programy unijne

OGŁOSZENIE

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 17 im. Kurierów Sądeckich w Nowym Sączu ogłasza rekrutację na szkolenia w ramach projektu „Podnoszenie kompetencji uczniów i nauczycieli szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu Nowego Sącza” w dniach 08.04.2019-12.04.2019.

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 17 im. Kurierów Sądeckich w Nowym Sączu ogłasza II etap rekrutacji uczniów na stypendium (14) dla uczniów w Projekcje „Podniesienie kompetencji kluczowych uczniów i nauczycieli szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu Nowego Sącza” na rok szkolny 2018/19 – dotyczący Indywidualnego Planu Rozwoju Edukacyjnego Ucznia (zał.5)

II etap rekrutacji odbędzie się w dniach 22.X-9.XI.2018 r (termin wydłużony zgodnie z regulaminem).

Szczegółowe informacje dostępne u koordynatora projektu p.Justyny Wink – wicedyrektora szkoły.

REGULAMIN I NIEZBĘDNE DOKUMENTY PRZYZNAWANIA I PRZEKAZYWANIA STYPENDIUM DLA UCZNIÓW W PROJEKCIE

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 17 im. Kurierów Sądeckich w Nowym Sączu ogłasza rekrutację uczniów do projektu pn. „PODNIESIENIE KOMPETENCJI KLUCZOWYCH UCZNIÓW I NAUCZYCIELI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I GIMNAZJALNYCH Z TERENU NOWEGO SĄCZA” na rok szk. 2018/19. Nabór uczniów do projektu będzie odbywał się w dniach 17 – 27 września 2018r. zgodnie z  regulaminem rekrutacji.